Internetowy Dom Motylków

Pєяfєк¢נα иαℓєżу ѕιę туℓкσ ѕιℓиум, ѕαмα иιє ρяzуנ∂zιє, тяzєвα иα иιą zαρяα¢σωαć

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-04 03:22:26

Marika
Administrator
Dołączył: 2016-12-04
Liczba postów: 8
Wzrost: 157cm
Waga aktualna:: 52kg
Waga docelowa:: 43kg
Waga najwyższa:: 55kg
Waga najniższa:: 45kg
GG:: 62380098
UbuntuFirefox 44.0

POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

Aby dołączyć do naszego forum utwórz nowy wątek i odpowiedzieć na pytania z formularza,

1. Czy kiedyś stosowałeś/aś jakieś diety lub głodówki?
2. Co sądzisz o ruchu pro-ana i kiedy po raz pierwszy miałeś/aś styczność z pro-ana?
3. Od kiedy się odchudzasz?
4 Jaki jest twój aktualny wiek, wzrost, waga: obecna, docelowa, najwyższa, najniższa?
5. Czy masz zdiagnozowane ED, leczyłaś/eś się kiedyś z tego powodu?
6. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?
7. Czy zdarza Ci się samookaleczać?
8. . Napisz krótko na czym według Ciebie  polega bycie motylkiem i czym dla Ciebie jest dekalog.
9. Napisz krótko o sobie. [dblpt])


♥ "Żeby być wolnym, musisz być silnym" ♥

Offline

#2 2018-08-12 12:52:27

Magdalena
Gość
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

1.tak stosowałam co 2 tygodnie głoduwkie
2.myślę ze ruch pro Anna jest bardzo pomocna na odchudzanie
3.od 3 lat
4.mam lat 17 ważę 57 wzrost 168 cm
5.nie mam zdiagnozowana ed i nie leczyłam się z tego powodu
6.mam takie oczekiwania że schudnę 20 kilogramów
7.nigdy nie robiłam tego samokoleczenia chociaz kilka raz chciałam ale nie umiałam
8.byciem motylkiem dla mnie jest żeby sie odchudzać a dekalog to pomóc komuś żucić kilka kilogramów
9.mam na imie magdalena nazarko mam 17 lat za 3 miesiące bende miec 18 mieszkam w oleksinie lubie bardzo sport i taniec przedewszystkim spedzam aktywnie dni nic nie jem od 2 tygodni w maju straciłam chłopaka w wypadku chce dołoczyc do pro anna bo chce rzucic 20 kilogramów

#3 2018-08-12 12:54:04

Magdalena
Gość
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

1.tak stosowałam co 2 tygodnie głoduwkie
2.myślę ze ruch pro Anna jest bardzo pomocna na odchudzanie
3.od 3 lat
4.mam lat 17 ważę 57 wzrost 168 cm  najniższa waga to była 45 kg
5.nie mam zdiagnozowana ed i nie leczyłam się z tego powodu
6.mam takie oczekiwania że schudnę 20 kilogramów
7.nigdy nie robiłam tego samokoleczenia chociaz kilka raz chciałam ale nie umiałam
8.byciem motylkiem dla mnie jest żeby sie odchudzać a dekalog to pomóc komuś żucić kilka kilogramów
9.mam na imie magdalena nazarko mam 17 lat za 3 miesiące bende miec 18 mieszkam w oleksinie lubie bardzo sport i taniec przedewszystkim spedzam aktywnie dni nic nie jem od 2 tygodni w maju straciłam chłopaka w wypadku chce dołoczyc do pro anna bo chce rzucic 20 kilogramów

#4 2018-08-15 19:37:15

Gosc
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

1. Tak, stosowałam i diety i Głodówki
2. Uważam ze to dobrze ze osoby mające ten sam cel chcą się jednoczyć i sobie pomagać. Chce dołączyć do tych ludzi
3. Odchudzam się od roku,  jednak cały czas z efektem jojo
4. 16 lat, 162 cm, waga obecna 52 kg najwyższa 54 najniższa 49 docelowa 43
5. Nie mam nic zdiagnozowane, nigdy się nie leczyłam
6. Chciałabym porozmawiać z osobami podobnymi do siebie i aby ktoś pomógł mi osiągnąć mój cel
7. Tak. Samookaleczenie się to dla mnie kara za Np zbyt duży posiłek
8. Bycie motylkiem to życie w ruchu pro Ana, pomoc sobie i innym. Dekalog może pomoc zrzucić kilka kilogramów
9. Mam na imię Kasia. Od dawna mam problem ze sobą i z tym jak wyglądam. Mam chłopaka który zaczyna zauważać problem a chciałabym uniknąć takiej kontrowersji. Nie jednokrotnie stosowałam Głodówki czy wymuszałaby wymioty. Potrzebuje schudnąć ponieważ dopiero wtedy ludzie zaczną mnie akceptować

#5 2019-05-10 20:51:37

Barbek
Gość
WindowsChrome 74.0.3729.131

Odp: POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

1. Tak, kilka razy byłam na cztero-dniowej głodówce oraz próbowałam diet plus ćwiczenia rano i po powrocie do domu, jednak po tygodniu zwykle się poddawałam.

2. Według mnie anoreksja nie jest chorobą psychiczną, a jedynie dbaniem o wygląd. Jest to również dom wielu osób, które rozumieją si nawzajem oraz próbują doradzać. Nigdy nie byłam w żadnej grupie pro Ana.

3. Odchudzać się to próbuje już od jakiegoś pół roku, jednak miesiąc temu uświadomiłam sobie, że jedynie przytyłam i wyglądam okropnie.
Od wtedy zaczęłam traktować odchudzanie poważnie.

4. Mam 14 lat, wzrost 165cm, waga 55kg, najwyższa 57kg, najniższa 48kg, docelowa 40 lub 35 kilogramów.

5. Nie, nie mam postawionej diagnozy

6. Chciałabym znaleźć tu osoby, które mnie zrozumieją.

7. Tak

8. Dla nie bycie motylkiem to dbanie o swój wygląd poprzez "ekstremalne" metody. Nie należę do osób wierzących jednak w pełni szanuje dekalog.

9. Nazywam się Zuza, jestem biseksualna i mam fobie społeczną z przejawami depresji. Uwielbiam k-pop oraz jestem yaoistką. Przedtem kochałam jeść, jednak ostatnio to znienawidziłam to, bo wiem jakie konsekwencje to niesie ze sobą. Jestem bardzo samotną osobą, nie mam przyjaciół ani dużo znajomych. Chce po prostu wyglądać pięknie, chce być po prostu piękna.

#6 2019-05-10 21:01:17

Barbek
Gość
WindowsChrome 74.0.3729.131

Odp: POST WZORCOWY- PYTANIA NA, KTÓRE MUSISZ ODPOWIEDZIEĆ!

Pisz drugi raz, bo podałam zły email.
Zapoznałam sie z regulaminem.

1. Tak, kilka razy byłam na cztero-dniowej głodówce oraz próbowałam diet plus ćwiczenia rano i po powrocie do domu, jednak po tygodniu zwykle się poddawałam.

2. Według mnie anoreksja nie jest chorobą psychiczną, a jedynie dbaniem o wygląd. Jest to również dom wielu osób, które rozumieją si nawzajem oraz próbują doradzać. Nigdy nie byłam w żadnej grupie pro Ana.

3. Odchudzać się to próbuje już od jakiegoś pół roku, jednak miesiąc temu uświadomiłam sobie, że jedynie przytyłam i wyglądam okropnie.
Od wtedy zaczęłam traktować odchudzanie poważnie.

4. Mam 14 lat, wzrost 165cm, waga 55kg, najwyższa 57kg, najniższa 48kg, docelowa 40 lub 35 kilogramów.

5. Nie, nie mam postawionej diagnozy

6. Chciałabym znaleźć tu osoby, które mnie zrozumieją.

7. Tak

8. Dla nie bycie motylkiem to dbanie o swój wygląd poprzez "ekstremalne" metody. Nie należę do osób wierzących jednak w pełni szanuje dekalog.

9. Nazywam się Zuza, jestem biseksualna i mam fobie społeczną z przejawami depresji. Uwielbiam k-pop oraz jestem yaoistką. Przedtem kochałam jeść, jednak ostatnio to znienawidziłam to, bo wiem jakie konsekwencje to niesie ze sobą. Jestem bardzo samotną osobą, nie mam przyjaciół ani dużo znajomych. Chce po prostu wyglądać pięknie, chce być po prostu piękna.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tester - candaots - itsyourworld - maleimpresje - pawlowice