Internetowy Dom Motylków

Pєяfєк¢נα иαℓєżу ѕιę туℓкσ ѕιℓиум, ѕαмα иιє ρяzуנ∂zιє, тяzєвα иα иιą zαρяα¢σωαć

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-07 18:41:53

Paper
Gość
WindowsChrome 51.0.2704.79

Przyjęcie na forum- odpowiedzi na pytania z formularza.

1. Stosowałam kilka diet, większość poniżej 700kcal
2. Pierwszy raz z pro-aną miałam styczność dwa lata temu. Taki styl życia wydał mi się szaleństwem, ale szybko zmieniałam zdanie, gdy zdałam sobie sprawę, że pro-ana jest odpowiedzią na wszystkie moje problemy. To sposób nie tylko na schudnięcie (którego bardzo potrzebuję), ale też na udowodnienie samemu sobie swojej wartości, uwolnienie się od jedzenia, osiągnięcie perfekcji.
3. Odchudzam się z przerwami od ponad roku.
4. Mam 16 lat, 174 cm wzrostu.
Waga docelowa:48kg.
         obecna:64kg.
         najwyższa:68kg
         najniższa:57kg
5. Nie mam zdiagnozowanych zaburzeń odżywiania, nie miałam konsultacji lekarskiej na ten temat.
6. Mam nadzieję, ze znajdę motylki, które wezmą mnie pod swoje skrzydła i gąsienniczk, z którymi będę mogła się nawzajem wspierać. Liczę, że otrzymam nie tylko motywację do przeobrażenia się w pięknego motyla, ale też poznam wielu wspaniałych ludzi, którzy myślą podobnie jak ja.
7. Tak, samookaleczam się prawie codziennie.
8. Bycie motylkiem polega według mnie na dążeniu do perfekcji. Myślę, że to wspaniały sposób na uwolnienie się od kompleksów, udowodnienie, że to nie jedzenie panuje nade mną, ale ja nad nim. Bycie motylkiem nie onacza tylko chudości. Wierzę, że przez pro-anę osiąga się idealność w wielu dziedzinach życia. Dekalog jest dla mnie niemal świętością. Czuję się okropnie, kiedy łamię jego przykazania, bo on wyznacza drogę po której mam dążyć do szczęścia.
9. O mnie: Lubię literaturę fantasy, rysowanie, decoupage, kawę, herbatę, spacery. Mam obsesję na punkcie swojej wagi. Mam depresję i przyjmuję na nią leki, ale wiem, ze nic mi nie pomogą. Jedyne co mi może pomóc to zostanie motylkiem, a to forum jest chyba moją ostatnią szansą.

#2 2016-12-07 23:31:46

Marika
Administrator
Dołączył: 2016-12-04
Liczba postów: 8
Wzrost: 157cm
Waga aktualna:: 52kg
Waga docelowa:: 43kg
Waga najwyższa:: 55kg
Waga najniższa:: 45kg
GG:: 62380098
UbuntuFirefox 44.0

Odp: Przyjęcie na forum- odpowiedzi na pytania z formularza.

Cześć. Miło mi, że chciałabyś do nas dołączyć, niestety dopiero to forum się rozwija.
Co jest dla Ciebie ważniejsze bycie chudą czy zdrową?
Ciekawe masz zainteresowania, a czy coś ćwiczysz?


♥ "Żeby być wolnym, musisz być silnym" ♥

Offline

#3 2016-12-08 19:08:23

Paper
Gość
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Przyjęcie na forum- odpowiedzi na pytania z formularza.

Hej. ^^ Dziękuję za odpowiedź.
Myślę, że zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż odchudzanie. Oczywiście liczę się z konsekwencjami typu osłabienie włosów i paznokci, ale gdyby odchudzanie miało poważnie zagrażać mojemu zdrowiu i życiu na pewno bym je przerwała. Chcę być chuda, ale niekoniecznie martwa.
Ćwiczę jogę, oprócz tego wykonuję zestawy ćwiczeń (brzuszki, przysiady i takie tam...). Chcę zacząć wykonywać aerobik.
Co do niewielkiej ilości użytkowników na forum, to zupełnie mi ona nie przeszkadza. Wierzę, że to forum przyciągnie mnóstwo motylków i gąsieniczek, szukających wsparcia i chcących go udzielić.
Pozdrowionka. [dblpt])

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motylkowo - bimbrownicypl - candaots - pawlowice - rok2semestr2